9:00-20:30 / Без вихідних

Установка унітазу у Харкові

Установка унітазу вважається нелегким і відповідальним процесом. Неправильний монтаж сантехніки може привезти до серйозних наслідків.

Установка унітазу проходить в кілька етапів:

  1. Підготовка місця установки. Демонтаж старого унітазу
  2. Кріплення унітазу до підлоги. Об’єднання втулки унітазу з отвором приймальної труби
  3. Монтаж бачка. До унітазу кріпиться зливний бачок, збирається зливний механізм і встановлюється кнопка зливу
  4. Монтаж шланга для підведення. Підключається подача води.
  5. Перевірка правильності установки, відсутність витоків.

Установка інсталяції.

Установка унітазу у ХарковіУстановка інсталяції з кожним днем ​​набирає популярність через перелік переваг. Розглянемо основні позитивні критерії при виборі інсталяції.

Вибір інсталяції найчастіше обумовлений економією простору. Також дану сантехніку можна встановити в будь-якому місці і приховати всі комунікації. Важливим фактором є надійність конструкції, що гарантує можливість тривалого користування.

Установка даного сантехнічного обладнання вимагає високого професіоналізму від фахівця, а також порівняно чималі витрати.

Монтаж унітазу – це просто.

Установка унітазу будь-якої складності необхідно довіряти професійному сантехніку. Якщо Ви маєте намір проводити даний процес самостійно, то спочатку подумайте про можливі наслідки, затоплення сусідів знизу.

Установка унітазу. Ціна в Харкові

Установка унітазу у ХарковіВартість установки унітазу залежить від складності установки і обраної моделі.

Існує величезний вибір унітазів. До основних можна віднести роздільні, моноблоки, підлогові, підвісні унітази. Розглянемо докладніше переваги кожної моделі.

У роздільних конструкціях унітаз йде окремо від бачка. Перевагою є доступність заміни її окремих деталей. До мінусів відноситься низький рівень надійної експлуатації.

Моноблок є цілісною конструкцією. Перевагою є міцність і тривалий термін експлуатації.

Унітази виду компакт схожі на моноблок, проте бачок в даній моделі можна зняти. Перевагою стане легкий монтаж такої конструкції, також економія простору за рахунок габаритів.

Найбільш популярним типом є підлогові унітази, які передбачає кріплення прямо на підлогу. Монтувати такі моделі досить просто для сантехніка. Також перевагою станемо невисока вартість. Якщо достатньо місця для установки, то цей варіант підійде найкраще.

Підвісна конструкція підвішує на стіну за допомогою спеціальних кріплень. Такі унітази передбачають використання прихованого бачка, який ховається за панеллю.

Перевагою підвісних унітазів стане можливість економії простору.

Замовити установку унітазу в Харкові

Установка унітазу у ХарковіВикликати майстра можливо за телефонами або заповнивши заявку на сайті. Наші фахівці можуть допомогти як у виборі самої сантехніки, так і в її подальшої надійної установці.

Звертайтеся.

 

 

 

 

 

 

 

 

Download Nulled WordPress Themes
Download Nulled WordPress Themes
Premium WordPress Themes Download
Free Download WordPress Themes
lynda course free download
download huawei firmware
Free Download WordPress Themes
free online course