9:00-20:30 / Без вихідних

Підключення рушникосушки у Харкові

Підключення рушникосушки у ХарковіПідключення рушникосушки вимагає особливих навичок і спеціальної підготовки. Процес монтажу змійовика має ряд особливостей, необхідно строго дотримувати технічні норми і правила установки. Наші майстри виконують монтаж водяної та електричної рушникосушки. Розглянемо докладніше підключення кожного з типів обладнання.

Підключення водяної рушникосушки

Водяну рушникосушку можливо підключити до труби системи опалення, подібно радіаторів, або до труби гарячої води. Останній варіант монтажу вимагає особливої ​​уваги, так як змійовик по суті є частиною стояка. Для установки водяної рушникосушки необхідні додаткові труби, і швидше за все, зварювальні роботи.

Працездатність такого типу обладнання доступна тільки в опалювальний сезон, так як безпосередньо залежить від центрального опалення. Основними способами монтажу водяної рушникосушки виділяють бічне, діагональне і нижнє підключення. Кожен з цих видів має свої переваги.

Установка електричної рушникосушки. Ціна в Харкові

Підключення рушникосушки у ХарковіВсе більше набирають популярності електричні рушникосушки. Підключення електричних змійовиків здійснюється двома способами. Першим методом є підключення обладнання до мережі живлення, що є кращим. Однак, також використовується і підключення через електричну розетку.

Вартість установки рушникосушки безпосередньо залежить від типу змійовика і способу підключення.

Замовити професійний монтаж пристрою.

Виконання установки водяної або електричної рушникосушки варто довіряти лише досвідченим професійним майстрам.

Викликати спеціаліста на консультацію можна, зателефонувавши на контактні номери телефонів нашої компанії.

 

 

Download WordPress Themes
Download Best WordPress Themes Free Download
Free Download WordPress Themes
Premium WordPress Themes Download
ZG93bmxvYWQgbHluZGEgY291cnNlIGZyZWU=
download coolpad firmware
Download Best WordPress Themes Free Download
online free course