9:00-20:30 / Без вихідних

Монтаж опалення в Харкові

Монтаж опалення в ХарковіМонтаж системи опалення в квартирі вимагає спеціальної підготовки. Особлива увага при установці системи опалення слід приділити якості матеріалів.

Вартість установки системи опалення залежить від багатьох факторів. По-перше, від матеріалу старих і нових труб, а також самих батарей. Т

акож на вартість впливає ступінь складності монтажу. Точна вартість підраховується на консультації.

Надійна установка радіаторів

Установка радіаторів досить складна і відповідальна робота, що вимагає уваги досвідченого фахівця. Існують певні норми установки і підключення батарей опалення, які необхідно чітко дотримуватися.

Вартість установки батареї залежить від складності монтажу, способи підключення і матеріалу батареї. Найбільш сучасними є біметалічні радіатори. За способом монтажу розрізняють бічне, діагональне і нижнє підключення батарей.

Установку радіатора опалення необхідно почати з кріплення кронштейна.

Далі встановлюються заглушки і кран Маєвського. Після монтажу радіатора, потрібно буде підключити його до труб системи, а також встановити відведення повітря.

Як правильно встановити кран Маєвського на радіатор?

Монтаж опалення в ХарковіОсновною причиною неефективної роботи радіаторів є завоздушенность системи. Навіть невелика кількість повітря може перешкоджати оптимальній циркуляції батареї. Для вирішення даної проблеми необхідно встановити кран Маєвського. За допомогою даного приладу досить легко позбутися зайвого повітря в опалювальній системі. При цьому кількість теплоносія не зміниться. Наші фахівці встановлюють різні моделі крана Маєвського. Існує два основних види пристрою, а саме кран ручного управління і автоматичний кран Маєвського. Спеціаліст на консультації дасть рекомендації щодо правильного вибору моделі крана. На вибір виду приладу впливає можливості системи опалення, а також особливості розподілу батарей. Якщо доступ до радіатора обмежений, то рекомендується установка автоматичного крана.

Замовити установку радіатора опалення

Якщо вам належить заміна опалення в квартирі або приватному будинку, і ви перебуваєте в пошуках грамотного фахівця, то наша компанія може запропонувати високий рівень професіоналізму та індивідуальний підхід у вирішенні ситуації.

Download WordPress Themes
Download Premium WordPress Themes Free
Download Premium WordPress Themes Free
Download Nulled WordPress Themes
ZG93bmxvYWQgbHluZGEgY291cnNlIGZyZWU=
download karbonn firmware
Download Premium WordPress Themes Free
udemy course download free