9:00-20:30 / Без вихідних

Монтаж опалення в Харкові

Монтаж опалення в ХарковіМонтаж системи опалення в квартирі вимагає спеціальної підготовки. Особлива увага при установці системи опалення слід приділити якості матеріалів.

Вартість установки системи опалення залежить від багатьох факторів. По-перше, від матеріалу старих і нових труб, а також самих батарей. Т

акож на вартість впливає ступінь складності монтажу. Точна вартість підраховується на консультації.

Надійна установка радіаторів

Установка радіаторів досить складна і відповідальна робота, що вимагає уваги досвідченого фахівця. Існують певні норми установки і підключення батарей опалення, які необхідно чітко дотримуватися.

Вартість установки батареї залежить від складності монтажу, способи підключення і матеріалу батареї. Найбільш сучасними є біметалічні радіатори. За способом монтажу розрізняють бічне, діагональне і нижнє підключення батарей.

Установку радіатора опалення необхідно почати з кріплення кронштейна.

Далі встановлюються заглушки і кран Маєвського. Після монтажу радіатора, потрібно буде підключити його до труб системи, а також встановити відведення повітря.

Як правильно встановити кран Маєвського на радіатор?

Монтаж опалення в ХарковіОсновною причиною неефективної роботи радіаторів є завоздушенность системи. Навіть невелика кількість повітря може перешкоджати оптимальній циркуляції батареї. Для вирішення даної проблеми необхідно встановити кран Маєвського. За допомогою даного приладу досить легко позбутися зайвого повітря в опалювальній системі. При цьому кількість теплоносія не зміниться. Наші фахівці встановлюють різні моделі крана Маєвського. Існує два основних види пристрою, а саме кран ручного управління і автоматичний кран Маєвського. Спеціаліст на консультації дасть рекомендації щодо правильного вибору моделі крана. На вибір виду приладу впливає можливості системи опалення, а також особливості розподілу батарей. Якщо доступ до радіатора обмежений, то рекомендується установка автоматичного крана.

Замовити установку радіатора опалення

Якщо вам належить заміна опалення в квартирі або приватному будинку, і ви перебуваєте в пошуках грамотного фахівця, то наша компанія може запропонувати високий рівень професіоналізму та індивідуальний підхід у вирішенні ситуації.

Free Download WordPress Themes
Download WordPress Themes
Download Nulled WordPress Themes
Download Nulled WordPress Themes
udemy course download free
download xiomi firmware
Premium WordPress Themes Download
udemy free download