9:00-20:30 / Без вихідних

Повісити карниз в Харкові

повісити карнизКарниз важлива деталь інтер’єру, яка необхідна для навішування штор і тюлі. Як повісити стельовий карниз або як повісити карниз на стіну? Важливо враховувати нюанси установки, відстань від стелі, кількість кріплень, довжину і тип конструкції карниза.

Як правильно повісити карниз на стіну?

Установка карниза на стіну є більш затребуваною процедурою, ніж монтаж стельового аксесуара. Для монтажу настінного карниза, фахівця потрібно дриль, рулетка, кріплення, А також викрутка. Перед монтажем карниза, попередньо потрібно визначити центральну частину вікна і відміряти по обидві її сторони рівні відстані, на які буде вішатися карниз. Даний предмет дизайну фіксується за допомогою шурупів.

Як встановити карниз по стелю?

Для того щоб успішно встановити карниз на стелю спочатку слід виконати мітки під місця кріплень. Кількість кріплень залежить від довжини карниза. Наприклад, якщо довжина карниза становить два метри, рекомендується монтувати його за допомогою трьох кронштейнів.

Професійний монтаж карнизів в Харкові

повісити карниз харківЯкщо виконати якісно монтаж карниза, то будьте впевнені, що він вам прослужить досить довго. Професійний підхід до вирішення питання забезпечить тривалий термін експлуатації аксесуара.

Досвідчений фахівець з легкістю впорається з монтажем карниза. Надається гарантія надійної установки. Телефонуйте, пишіть, ми допоможемо в домашніх питаннях.

 

 

 

 

Download WordPress Themes
Download WordPress Themes
Download Nulled WordPress Themes
Download Best WordPress Themes Free Download
online free course
download huawei firmware
Premium WordPress Themes Download
download udemy paid course for free