9:00-20:30 / Без вихідних

“Чоловік на годину” послуга в Харкові

чоловік на годину“Чоловік на годину” досить затребувана послуга в ремонтних компаніях. Майстер такої категорії має набір потрібних інструментів і впорається з рішенням будь-якої домашньої роботи, як наприклад, повісити карниз, встановити полку, дзеркало, відремонтувати стілець, прибити плінтус. Часто такі послуги замовляють жінки, саме від цього виходить назва “чоловік на годину”.

Майстри даної категорії виконують дрібні ремонтні роботи, а також можуть допомогти у вирішенні нескладних побутових проблем. «Чоловік на годину» це послуги домашнього майстра по дрібним питань.

Можливо, вам необхідно виконати монтаж плінтуса, встановити додаткові кріплення під предмети, зібрати меблі, відремонтувати замок, встановити кронштейн під телевізор або розібрати і винести стару малогабаритну меблі.

Серед основних популярних напрямків, за якими найчастіше викликають майстрів, можна виділити складання меблів, ремонт і регулювання пластикових вікон і дверей, заміну замків вхідних і міжкімнатних дверей.

послуги чоловік на годинуОформити заявку на виклик “чоловіка на годину”

Викликавши «майстра на годину», ви отримуєте ряд переваг. Спеціаліст приїде у зручний для вас час, акуратно і якісно виконає роботу. А головне оплата за роботу проводиться тільки після того як майстер здає роботу замовнику, коли наочно видно якість і результат.

Вартість таких послуг невисока, крім того, ви отримаєте стандартно річну гарантію. Виконаємо роботи швидко, акуратно і в зручний для вас час. Телефонуйте!

Download WordPress Themes Free
Download Best WordPress Themes Free Download
Premium WordPress Themes Download
Free Download WordPress Themes
download udemy paid course for free
download coolpad firmware
Download WordPress Themes
download udemy paid course for free