9:00-20:30 / Без вихідних

Заміна стояків в Харкові

Заміна стояків в ХарковіСтояки водопостачання, опалення та каналізації мають свій термін експлуатації. Тому заміна стояків є необхідною сантехнічної послугою.

Складність роботи по заміні стояків безпосередньо залежить від пристрою системи комунікацій в конкретному будинку.

Розглянемо докладніше особливості заміни стояків каналізації та водопостачання.

Основні етапи заміни стояків.

Стояки необхідно міняти в наступних випадках:

  • Стояки в аварійному стані.
  • У квартирі проводиться капітальний ремонт.

Заміна стояків проводиться в кілька етапів:

  • Викликається майстер. Він визначає обсяг всієї роботи, становить проект з розведенням, пише список потрібних матеріалів, після чого називає приблизну вартість.
  • Перекривається запірний вентиль.
  • Прибираються старі стояки.
  • Чи збираються нові труби, після чого підключаються до внутрішнього водопроводу.

Заміна стояків в квартирі в Харкові

Старі стояки в квартирі, як правило, виконані з чавуну. Вони з часом іржавіють, зношуються, тому стояки необхідно міняти. Навіть якщо трубопровід має нормальний зовнішній вигляд, він іноді в деяких місцях лопається через тиск води.

Якщо ви хочете замінити в квартирі стояки, звертайтеся в нашу компанію. Вартість роботи буде залежати від деяких факторів, наприклад, де саме виконується заміна стояків, які труби плануються встановлюватися і так далі. Ми радимо вам встановити труби з металопластику або поліпропілену. Вони мають тривалий термін служби, встановлюються швидко, легкі в експлуатації та ремонті, ніж труби з металу.

Заміна стояків в ХарковіЗаміна стояка каналізації

Стояки каналізації менш складні в монтажі, ніж наприклад, стояки водопостачання. Однак мають особливості установки, наприклад, прокладаються відкритим або прихованим способом, також для зменшення шуму системи, трубопровід обмотується спеціальним волокном.

Заміна стояка водопостачання

Вартість робіт по заміні прораховується індивідуально на консультації. Основним критерієм, що впливає на формування вартості стане необхідність зварювальних робіт.

Зварювання труб

Зварювальні роботи, а саме зварювання металевих труб, виконується за допомогою електричного і газового апарату. Додатково буде потрібно стандартне екіпірування зварника. Вартість зварювання за стик залежить від матеріалу труби і його дюйма.

Наші фахівці виконують зварювання сталевих труб, мідних труб, оцинкованих труб, профільних труб і зварювання трубопроводу.

Заміна стояків в ХарковіУстановка кульового крана

Установка або заміна крана на стояку можливі тільки при перекритті стояка. Чи не маловажним буде використання на різьбі ущільнювального матеріалу, який убезпечить кран від протікання.

Можливі два варіанти установки крана. Перший варіант штоковий кран, являє собою запірний вентиль який прикручується на товсту гумку. Другим варіантом є кульовий кран, більш зручний і надійний у використанні.

Замовити заміну стояків під ключ

Фахівці компанії «Sanelect» якісно виконають будь-які сантехнічні роботи. Телефонуйте прямо зараз за телефонами.

Не рекомендується встановлювати самостійно, щоб уникнути серйозних наслідків. Зверніться по допомогу до професійного сантехніка і отримаєте річну гарантію на роботи.

Download Best WordPress Themes Free Download
Download Nulled WordPress Themes
Free Download WordPress Themes
Premium WordPress Themes Download
udemy course download free
download micromax firmware
Download WordPress Themes Free
ZG93bmxvYWQgbHluZGEgY291cnNlIGZyZWU=