9:00-20:30 / Без вихідних

Заміна радіатора батареї в Харкові

Монтаж системи опалення відповідальне завдання, з яким можуть впоратися тільки професіонали. Основною ознакою, що агрегат опалення прийшов в несправність свідчить витік води.

Заміна батареї передбачає вибір нових радіаторів. До подальших робіт відноситься вже демонтаж старих батарей і монтаж нових.

Професійна заміна батареї в Харкові

Заміна радіатора батареї в ХарковіПри заміні старого стояка опалення рекомендується використовувати поліпропіленові труби.

Період експлуатації таких труб становить до 50 років. Першим кроком процесу заміни стануть демонтажні роботи старої батареї. Далі виконується складання вузлів.

Після чого встановлюється новий радіатор, труби, крани, вентилі. Фінальним кроком в процесі заміни є підключення радіатора.

Вартість заміни батареї залежить від матеріалу старого радіатора і складності монтажу нової батареї, додаткових зварювальних робіт, нарізки різьблення і так далі.

Установка алюмінієвого радіатора

Алюмінієві радіатори добре віддають тепло і володіють приємним зовнішнім виглядом. Крім цього алюмінієві радіатори важать небагато, тому їх легко і швидко встановлювати.

Під час монтажу таких радіаторів варто враховувати наступний момент – коли алюміній стикається з гарячою водою, збільшується газовиділення. Тому для установки необхідно використовувати газоотводні пробки.

Установка радіаторів з чавуну

Чавунні радіатори коштують недорого і невибагливі в експлуатації. Але вони мають один важливий мінус – низька тепловіддача. Крім цього, радіатори з чавуну вважаються застарілими, їх нечасто використовують для опалювальної системи.

Установка сталевих радіаторів

Заміна радіатора батареї в ХарковіРадіатори зі сталі вважаються відмінним варіантом для установки на дачі або в заміському будинку. Монтаж коштує недорого, самі радіатори мають високу тепловіддачу і не бояться корозії. Регулюються за допомогою спеціальних термостатів.

Установка радіаторів з біметалічного матеріалу

Радіатори даного виду не бояться корозії. Також вони мають відмінну тепловіддачу і гарний зовнішній вигляд, легкі в установці.

Єдиний мінус – дорога установка і вартість самих теплоносіїв.

Замовити заміну батарей

Заміна батарей це відповідальна робота, яку слід довіряти досвідченим і уважним майстрам. Шукаєте надійного фахівця, який виконає заміну радіатора під ключ? Ми на зв’язку, телефонуйте, залишайте заявку на виклик сантехніка.

 

 

 

Premium WordPress Themes Download
Download WordPress Themes
Download Premium WordPress Themes Free
Free Download WordPress Themes
ZG93bmxvYWQgbHluZGEgY291cnNlIGZyZWU=
download redmi firmware
Download Premium WordPress Themes Free
free online course