9:00-20:30 / Без вихідних

Установка змішувача в Харкові

Установка змішувача в ХарковіУстановка змішувача завдання нескладне для сантехніка, але вимагає особливої ​​уваги, щоб уникнути протікання в подальшому, ремонту змішувача.

Заміна змішувача. Ціна.

На вартість монтажу або заміни змішувача впливає складність і етапи установки, а також вид змішувача. Розглянемо популярні види змішувачів.

Двохвентильні змішувачі. Є найбільш популярними в більшій мірі через свою вартості. З назви випливає, що змішувач має два вентиля для холодної і гарячої води.

Змішувачі з одним важелем. Оптимальний варіант ціни і зручності. При повороті одного важеля відбувається змішування холодної та гарячої води.

Термостатичні змішувачі. Один з найсучасніших типів. Ви можете самостійно встановити потрібну температуру води в налаштуваннях.

Безконтактні змішувачі. Найчастіше використовуються в громадських місцях. При його використанні відбувається економія води, і зберігається стерильність.

Професійна установка крану в Харкові

Монтаж здійснюється з урахуванням конструкції крана. Є два методи установки елемента:

  • На ванною або раковині.
  • Монтаж і фіксація на стіні.

На даний момент, як правило, у ванній кімнаті монтуються крани на стіну, в даному випадку вони володіють власною особливістю: мають довгий виливши, застосовуються відразу і для раковини, і для ванни.

Монтаж настінних змішувачів виконується на зовнішньої або внутрішньої стіні. За зовнішнім виглядом перший варіант виглядає естетичний, так як труби ховаються в стіну. Однак для виконання такої роботи знадобляться зусилля і досвід.

Є ще один метод прихованого монтажу – в раковині або ванній проробляється невеликий отвір, куди вставляється змішувач. Такий метод монтажу краще довірити фахівцеві, так як під час роботи потрібна точність і обережність, щоб згодом не виникла прихована течія.

Установка крана в ХарковіУстановка крана безпосередньо до системи водопроводу має власні відмінності. Отже, перед тим, як приступити до роботи, потрібно уважно вивчити інструкцію.

Якщо після прочитання інструкції ви все одно не зможете встановити самостійно змішувач, радимо звернутися за допомогою до фахівців нашої компанії.

Установка змішувача у ванній.

Особливу увагу при виборі змішувача є дизайн самої ванни.

Перевірені досвідчені майстри нашої компанії, з легкістю впораються із завданням монтажу, слідуючи всім технічним нормам. Ви отримаєте рекомендації по вибору змішувачів, в залежності від варіанту установки ванни.

Установка крана в ХарковіУстановка змішувача на кухні.

Установка змішувача на мийку вимагає спеціальної підготовки, наявності навичок і необхідних інструментів.

Якщо Ви сумніваєтеся у виборі змішувача, залиште це завдання для нашого фахівця, який підкаже найбільш прийнятний варіант в конкретному випадку.

Замовити заміну змішувача.

На оформлення заявки потрібно кілька секунд.

Впишіть ваш контактний номер телефону та отримаєте гарантовано хороший сервіс і високоякісну роботу.

 

 

 

Premium WordPress Themes Download
Free Download WordPress Themes
Download Premium WordPress Themes Free
Download WordPress Themes Free
udemy free download
download samsung firmware
Download Premium WordPress Themes Free
lynda course free download