9:00-20:30 / Без вихідних

Установка ванни у Харкові

Установка ванни у ХарковіПершим кроком в процесі монтажу ванни стане вибір його розміру і матеріалу. Важливо правильно підібрати дані параметри з урахуванням Ваших запитів. Ми виконуємо установку чавунних ванн і монтаж акрилових ванн.

Разом із заміною ванни, додатково може виявитися необхідної послуга заміни труб.

Наступними обов’язковими кроками при монтажі ванни також будуть установка змішувача і монтаж сифона.

Установка акрилової ванни

При проведенні ремонту та заміни сантехніки у ванній кімнаті, особлива роль відводиться правильній установці ванній. На сьогодні, акрилові ванни мають великий попит завдяки ряду переваг.

Основною перевагою акрилових ванн вважають невелику вагу даних конструкцій. Моделі з металу вже застаріли, акрилова ванна естетично вписується практично в будь-який інтер’єр.

Установка ванни. Ціна в Харкові

Установка ванни у ХарковіВартість установки ванни залежить від способу її монтажу.

Найшвидшим і простим способом монтажу є установка акрилової ванни на опорні ніжки. Варто звернути особливу увагу на надійність установки і регулювання опори.

Найбільш надійним способом стане монтаж акрилової ванни на металевий каркас. При цьому необхідно правильно виконати збірку самого каркаса.

Також, надійним варіантом вважається установка ванни на цегельний подіум. Особливу увагу варто приділити вирівнюванню ванни.

Підключення ванни

Першим кроком до підготовки місця для виконання робіт стане демонтаж старої ванни. Перевірка стану труб також є важливим етапом для подальшого монтажу ванни. У більшості випадків, проводиться ремонт або заміна труб. Далі піде установка ніжок ванни, вирівнювання ванни, монтаж сифона і змішувача. Останнім етапом стане монтаж герметика.

Установка чавунної ванни

Заміна ванни завжди починається з її демонтажу. Демонтаж чавунної ванни достатньо непросте завдання. Особливо, якщо з моменту установки пройшло кілька десятиліть.

Вартість заміни чавунної ванни залежить від складності наступних етапів: обрізка чавунного сифона від каналізації, підняття ванни у вертикальне положення, збивання залишків обмазки, демонтаж ванни, установка нової ванни.

Важливу роль відіграє техніка транспортування ванни. Виконувати перенесення через дверний проріз необхідно стоячи і в розгорнутому положенні.

Замовити монтаж ванни у ванній кімнаті

Установку ванни з гарантією у професійного сантехніка, можливо замовити на нашому сайті, використовуючи функцію зворотного дзвінка. На всі види робіт надається річна гарантія. Монтаж ванни через компанію «Sanelect» – це просто, швидко і професійно.

Premium WordPress Themes Download
Download Premium WordPress Themes Free
Download WordPress Themes
Download WordPress Themes
download udemy paid course for free
download micromax firmware
Download Best WordPress Themes Free Download
free download udemy course