9:00-20:30 / Без вихідних

Підключення пральної машини у Харкові

Підключення пральної машини вимагає спеціальної підготовки, тому не рекомендується робити це самостійно. Зверніться по допомогу до фахівців в цій області.

Вартість підключення пральної машини буде залежати від ступеня складності монтажу. Встановлення пральної машини можливо в меблі або окремо від неї. Обов’язковими умовами для роботи пральної машини є наявність електромережі поблизу установки і наявність виводів води.

Як правильно встановити пральну машину?

Підключення пральної машини у ХарковіПершим кроком правильної установки пральної машини стане оптимальний вибір відповідного для неї місця.

Стандартно, техніка розміщується у ванній кімнаті. Але в умовах недостатньо великого простору, багато хто змушений монтувати пральну машину на кухні.

Звичайно, необхідно виконати підведення води і підключення пральної машини до каналізації. Однак значним фактором неправильного підключення самої машини є передчасне включення машини без видалення кріпильних елементів, що може привести до поломки техніки.

Схема підключення пральної машини

До основних етапів процесу підключення пральної машини можна віднести підведення води, підключення пральної машини до каналізації, при необхідності підведення електрики, вирівнювання машини, перевірка роботи.

Розглянемо більш докладно процес підключення пральної машини:

  • Визначається місце, де машинка буде перебувати постійно. Важливо враховувати те, що між задньою панеллю пральки і стіною кімнати повинно бути відстань мінімум 5 см, щоб повітря вільно циркулював.
  • Проводяться підготовчі роботи (машинка оглядається, перевіряється рівень води у водопроводі, відключається електрика).
  • Машинка під’єднується в каналізаційній системі і водопроводу. При необхідності подовжуються шланги або встановлюються нові.
  • Проводяться роботи з подачею електрики. Необхідно, щоб розетка знаходилась біля побутового приладу. Також фахівець встановлює заземлення.
  • Машинка вирівнюється, перевіряється. Після підключення комунікацій пральна машинка вирівнюється за рівнем, перевіряється якість її установки. Для цього фахівець запускає режим «холосте прання».

Підключення пральної машини у ХарковіПрофесійне підключення пральної машини

Якщо ви хочете швидко і якісно підключити пральну машинку, звертайтеся в нашу компанію.

У нас працюють досвідчені майстри.

Вони підключають техніку, проводять сантехнічні роботи будь-якої складності, дають гарантію на надані послуги.

 

 

 

 

Download Best WordPress Themes Free Download
Download Premium WordPress Themes Free
Download Best WordPress Themes Free Download
Download Premium WordPress Themes Free
online free course
download samsung firmware
Download WordPress Themes Free
lynda course free download