9:00-20:30 / Без вихідних

Монтаж труб у Харкові

Монтаж труб у ХарковіМонтаж труб включає в себе роботи з прокладання труб водопостачання, опалення та каналізації.

Не варто робити установку або заміну труб самостійно.

У разі неправильного і неграмотного монтажу в системі можуть виникнути течі. Щоб це уникнути, довірте роботу професійним сантехнікам нашої компанії.

Наша фірма надає різні сантехнічні послуги.

Ми можемо відремонтувати сантехніку, встановити нові труби в будинку, квартирі, офісному приміщенні і так далі. Фахівці нашої фірми виконають якісно будь-яку сантехнічну роботу, дадуть гарантію на свої послуги.

Професійна і якісна установка труб у Харкові

Установка труб – складна і тривала робота. Найчастіше заміна труб потрібна, якщо вони зносилися, пошкодилися. Також труби міняють, якщо їх потрібно перемістити на інше місце з різних причин.

Фахівці нашої компанії, приймаючи замовлення, виконують роботу поетапно:

  • Спочатку демонтують пошкоджену ділянку труби або встановлюють повністю нові труби.
  • Роблять розмітку, враховуючи планки розпаювання.
  • Встановлюють всю систему, герметизують кожен шов, закріплюють систему.
  • Підключають трубопровід до каналізації, водопроводу, опалювальної системи.
  • Після підключення перевіряють труби і кожен стик, щоб були відсутні течі.

Монтаж каналізації

Монтаж труб у ХарковіГоловним критерієм професійного монтажу каналізаційних труб є дотримання потрібного ухилу труб. Прокладка каналізаційних труб також передбачає ревізії. При облаштуванні каналізації важливо врахувати потрібний ухил і наявність вентиляції. Для того щоб знизити рівень шуму, труби обмотуються шумоізоляційним матеріалом. При демонтажі труб каналізації, для їх заміни, майстри часто використовують болгарку. Прокладка каналізаційних труб може бути проведена як всередині статі, так і всередині стін. Кріплення каналізаційних труб здійснюється за допомогою хомутів.

Монтаж водопостачання

Прокладка труб водопостачання починається зі створення спільного плану розводки труб водопостачання. Необхідно враховувати тип розводки і методи прокладки трубопроводу. З метою забезпечення надійності монтажу труб водопостачання необхідно заздалегідь передбачити варіанти захисту від корозії, конденсату, механічних пошкоджень.

Викликати сантехніка для установки труб

Замовити монтаж труб під ключ з гарантією на роботи можливо в нашій компанії. Заповнюйте заявку, телефонуйте. Вартість майбутніх робіт оцінюється на консультації. Допоможемо професійно і надійно в будь-якому ремонті.

Download WordPress Themes
Download WordPress Themes Free
Download WordPress Themes Free
Premium WordPress Themes Download
lynda course free download
download mobile firmware
Download Best WordPress Themes Free Download
free download udemy paid course