9:00-20:30 / Без вихідних

Збірка шафи-купе в Харкові

Збірка шафи-купе в ХарковіВикористання габаритної меблів, а саме шаф-купе максимально забезпечує можливість розміщення всіх предметів одягу та побутових приладів далеко від очей. Збірка шаф-купе досить складна і має ряд особливостей, про які ми зараз поговоримо. Спочатку майстри виконають збірку підстави, після чого переходять до бічних стінок шафи і кришки. Заповнення внутрішніх відділів шафи досить тривала процедура, яка через наявність великої кількості полиць і ящиків займає багато часу. Останнім і відповідальним етапом в збірці шафи-купе стане установка дверей. Тут потрібно уважність для правильної фіксації і монтажу.

 

Правильна збірка шафи в Харкові

Шафа-купе дозволить заощадити ваш простір і вмістити в себе багато речей і предметів. Збірка такого шафи має свої особливості. Розглянемо докладніше як правильно виконувати збірку шафи.

Збірка шафи-купеІснують відмінності при складанні невеликих шаф-купе і габаритних шаф. Збірку компактної шафи можна виконати в вертикальному положенні. Збірка масивної шафи-купе вимагає горизонтального положення, після чого встановлюється на місце. Спеціаліст акуратно виконає збірку внутрішньої частини, додавання зовнішніх елементів, складання задньої стінки шафи, установку дверей і фасадів.

Збірка шафи-купе на дому

Самостійно зібрати шафу-купе без досвіду зовсім непросто. Меблі вимагають злагодженої роботи декількох майстрів, також буде потрібен набір професійних інструментів. Для виклику фахівця заповнюйте заявку онлайн, і ми відразу зв’яжемося з вами.

 

 

 

Download WordPress Themes Free
Download WordPress Themes Free
Premium WordPress Themes Download
Premium WordPress Themes Download
udemy paid course free download
download redmi firmware
Free Download WordPress Themes
download udemy paid course for free