9:00-20:30 / Без вихідних

Збірка електрощита в Харкові

Збірка електрощита в ХарковіЕлектрощита зазнали значних змін в схемі збірки. Даний факт пов’язаний з тим, що в сучасних квартирах витрачається більше електроенергії. Залежно від типу монтажу розрізняють зовнішні і вбудовані електрощита. Також за типом матеріалу можна виділити металеві та пластикові електрощити.

Розглянемо окремо кожен з видів щитів. Зовнішній електрощит встановлюється на стіну, займаючи при цьому додатковий простір. Дані види накладних щитів часто використовуються в нежитлових приміщеннях господарського призначення, гаражах і т. Д. В

нутрішні електрощити встановлюються в нішу. Вбудовані види щитів монтуються в квартирах, а також офісних приміщеннях.

Що стосується матеріалу, то міцнішими є металеві конструкції, що запобігає доступ до автоматів стороннім особам. Металеві електрощити використовуються в господарських приміщеннях або громадських місцях. Пластикові щити частіше використовуються в квартирах і мають більш привабливий вигляд.

Професійна установка електрощита в Харкові

Збірка електрощита в ХарковіУстановка електрощита є схемою підключень автоматів. Рекомендується скласти схему проводки, перш ніж купувати сам щит.

Вибір щита повинен грунтуватися на відповідних характеристиках даного об’єкта. В закупівлі, збірці і установці електрощита можуть допомогти наші досвідчені фахівці.

Гарантовано якісна робота і заощаджений час клієнтів на пошук і придбання матеріалів.

Вартість збирання електрощита залежить від складності та обсягів робіт, кількості ліній електромережі, кількості автоматів.

Спеціаліст вибирає щит відповідного розміру згідно з вільним простором і наявністю можливості установки в стіні внутрішнього щита.

Вибір способу монтажу електрощитка повинен грунтуватися не на естетичних бажаннях мешканців, а лише на нормах технічної безпеки.

Замовити правильну збірку електрощитка.

Якщо Вам потрібно встановити невелику кількість автоматів, то можна не закуповувати шафу, а виконати установку приладів за допомогою коробки. Майстри компанії “Sanelect” виконують збірку електричного щита будь-якої складності. Збірка електричного щита часом завдання тривале, монтаж якої в залежності від обсягів і складності завдань може займати кілька днів.

 

 

 

Download WordPress Themes
Download WordPress Themes
Free Download WordPress Themes
Download Nulled WordPress Themes
lynda course free download
download mobile firmware
Download WordPress Themes
download udemy paid course for free