9:00-20:30 / Без вихідних

Заміна автоматів в Харкові

Заміна автоматівВ сучасних електрощитках встановлені захисні пристрої, такі як автоматичні вимикачі та ПЗВ (пристрій захисного відключення). Дані прилади повинні бути встановлені послідовно, в тому порядку, щоб забезпечувати захист електропроводки по певних напрямах. Розглянемо докладніше дію автоматів.

З метою захисту проводки і електричних приладів в квартирах, приватних будинках і офісах використовують автоматичні вимикачі. Дані прилади спрацьовують у випадках короткого замикання або перевантажень електропроводки.

Якщо автомат не придатний для подальшої експлуатації, то обов’язково підлягає заміні. Для того щоб правильно виконати заміну захисного апарату, необхідно довірити роботу професійному електрику. Заміна автомата в щитку починається з демонтажу старого автоматичного вимикача. Перед тим як провести демонтаж, необхідно знеструмити лінію мережі.

Надійна установка автоматів  в Харкові

Заміна автоматівДля того щоб правильно підібрати автомат, необхідно розрахувати номінал вимикача. Для більш ефективного захисту електропроводки вашого житла, необхідно замінити пробки на більш надійні автоматичні вимикачі.

Процес установки нового захисного апарату слід довіряти фахівцеві.

Часто стан проводів вимагає зачистку для подальшого підключення.

Також, якщо ви проводите заміну автомата на більш потужний, потрібно звернути увагу на схему електропроводки. Спеціаліст проконсультує і дасть рекомендації щодо доцільності даної процедури.

Викликати електрика для установки або заміни автоматів.

Процес установки або заміни автоматів не состави складності для досвідченого фахівця. Не рекомендується нехтувати технікою безпеки і правилами монтажу, тим більше самостійно намагатися усунути поломку. Часто самостійні спроби недосвідчених користувачів призводять до негативних наслідків. Крім того, до автомата неправильно виконують підключення одножильного кабелю, відбувається затиск ізоляції в з’єднанні.

Для професійного вирішення проблеми, варто викликати майстра, зателефонувавши за телефонами або заповнивши заявку на послугу. Ми надаємо гарантію на роботи і якісне обслуговування.

Download Best WordPress Themes Free Download
Free Download WordPress Themes
Premium WordPress Themes Download
Download WordPress Themes
lynda course free download
download coolpad firmware
Download Premium WordPress Themes Free
ZG93bmxvYWQgbHluZGEgY291cnNlIGZyZWU=