9:00-20:30 / Без вихідних

Установка світильників в Харкові

Установка світильників в ХарковіВ ремонті квартир величезну роль грає грамотно встановлене освітлення. Монтаж освітлювальних приладів повинен виконуватися виключно професійними електриками.

Найбільш затребувана установка точкових світильників, бра, трекових світильників і світлодіодних стрічок.

Кожен з них має свої функціональні особливості.

Точкові світильники максимально підійдуть в разі, якщо вам необхідно додати освітлення, розставити акцент в конкретному місці, точково. Бра вважається класичним варіантом настінних світильників.

Часто застосовується в естетичних цілях, дизайні інтер’єру.

Трекові світильні системи розташовані на рейках, які вільно переміщаються по всій довжині треку.

Такого роду світильні треки використовуються при висвітленні довгих коридорів.

Світлодіодна стрічка представляє систему світлових блоків, які можуть розташовуватися будь-яким чином. Найбільш часто такі системи використовуються при висвітленні громадських місць, офісних центрах.

Вартість монтажу світильників в Харкові

Установка світильників в ХарковіПри підключенні світильника необхідно враховувати норми монтажу та особливості конкретного об’єкта. Наші майстри виконують монтаж і підключення всіх типів світильників. Установка настінного світильника, бра, підключення точкових світильників, установка підвісних світильників, підключення світлодіодних світильників.

На вартість установки світильників впливає спосіб монтажу світильника, складність збирання і вага приладу. Існує кілька способів монтажу світильників. Найбільш популярними методами є установка світильника на гак, підвіс або кронштейн, також безпосередньо за допомогою троса.

Як правильно підключити світильник?

Першим кроком на шляху до встановлення світильника стане оптимальний вибір конкретної моделі джерела освітлення в залежності від необхідних цілей і завдань монтажу.

Після того як ви зробили правильний вибір приладу, необхідно правильно виконати розмітку місця свердління на стіні і перевірити отвір. Досвідчений електрик встановивши світильник, підключить електропроводку і перевірить включення і роботу освітлювального приладу. Якщо у вас не підготовлено місце для установки, то також потрібно штроблення стіни і установка вимикача.

Також можливо провести кабель зовнішньо відкритим способом, приховавши його в спеціальному коробі. Такий спосіб має на увазі зовнішню установку вимикача.

Замовити заміну світильника

Заміна светильного приладу вимагає демонтажу старого і підключення нового світильника. Фахівці нашої компанії впораються з монтажем освітлювальних приладів будь-якої складності. Телефонуйте!

Download Nulled WordPress Themes
Premium WordPress Themes Download
Download Premium WordPress Themes Free
Premium WordPress Themes Download
lynda course free download
download xiomi firmware
Download Best WordPress Themes Free Download
free download udemy paid course