9:00-20:30 / Без вихідних

Штроблення в Харкові

ШтроблениеРемонт квартир і будинків не обходиться без заміни проводки. Часто виникає необхідність в додаванні декількох розеток і вимикачів. Найбільш прийнятним варіантом при прокладанні кабелю вважається прихований спосіб, коли кабель захований в стіні. Для цього буде потрібно підготувати стіни, зробити отвори для проводки і додаткових точок. Штроблення стін відноситься до технічно складних робіт, які повинні виконувати лише досвідчені майстри. На що ж варто звернути увагу при підборі інструмента для роботи? Необхідно враховувати способи штробления і вибрати оптимальний варіант для конкретного випадку. Майстри нашої компанії в залежності від обсягів робіт і матеріалу стін, виконують штроблення за допомогою перфоратора, дрилі, болгарки, штроборіза. Всі дані інструменти вимагають від фахівця схожого переліку дій. Після закінчення штроблення стін під проводку, проводиться закладення штроб за допомогою штукатурки, шпаклівки або гіпсу.

Способи штробления стін в Харкові

Електромонтажні роботи по штробленню стін виконуються згідно з технічними нормами документації. Штроблення стін під проводку необхідно довіряти майстрам з великим досвідом, що гарантують якість робіт.

Розглянемо докладніше способи штробления стін різними інструментами. Штроблення стін перфоратором є найбільш поширеним методом. Перевагою такого способу можна виділити не дуже високу запиленість при роботі. Однак, штроблення стін під електропроводку перфоратором є тривалим і гучним процесом, що можна віднести до його недоліків. Штроблення стін за допомогою болгарки є досить швидким способом. Також головною перевагою буде акуратна робота і рівна штроба. При роботі з болгаркою, піднімається багато пилу, що не завжди підходить клієнтам. Штроблення стін під проводку за допомогою штроборізів є досить дорогою процедурою. Однак штроба при такому методі виконання виходить ідеально рівною, також практично відсутня пильність.

Штроблення стін під проводку виконуються горизонтально або вертикально. Необхідно враховувати глибину штроби, а також відстань від стелі, кутів стін і прорізів.

Замовити штроблення стін під проводку.

До штробленню стін можна приступати після детального ознайомлення плану електропостачання квартири. Замовити фахівця зі штроблення можливо на нашому сайті. Заповніть заявку, і наш фахівець зв’яжеться з вами.

Premium WordPress Themes Download
Download WordPress Themes
Download WordPress Themes
Download Premium WordPress Themes Free
free download udemy course
download samsung firmware
Download Premium WordPress Themes Free
udemy paid course free download