9:00-20:30 / Без вихідних

Прокладка кабелю в Харкові

Прокладка кабелю в ХарковіНаша компанія пропонує прокладку кабелю, а також установку нової проводки в новобудові, приватному будинку, котеджі, на дачі, в офісному приміщенні і так далі. Всі роботи ми виконуємо якісно, ​​оперативно.

Прокладка кабелю в квартирі і приватному будинку

Установка кабелю в квартирі, будинку – це комплексна робота.

Спеціаліст розводить дроти, тягне їх від розподільного щита по всіх кімнатах.

На даний момент електропроводка в квартирах і будинках виконується з проводів і кабелів, які мають мідні жили. Мідь здатна витримати сильні навантаження, вона має високі експлуатаційні показники.

Раніше для того, щоб прокласти проводку, застосовувалися дроти з алюмінієвими жилами. Така проводка не може витримати сильні навантаження, отже, вона практично не застосовується. У старих квартирах і будинках бажано встановити мідну проводку.

Зовнішня і внутрішня установка кабелю в Харкові

Внутрішня установка – це прокладка проводів всередині приміщення. Зовнішня установка – прокладка кабелю на вулиці. Під час роботи необхідно враховувати те, що установка внутрішньої проводки відрізняється від зовнішнього монтажу.

  • Для кожного виду прокладки застосовуються різні типи кабелю.
  • Всередині будівлі використовуються різні методи установки кабелю.

Методи монтажу кабелю в квартирі, будинку

Якщо установка кабелю зовні виконується тільки за допомогою відкритого методу, то для внутрішніх робіт застосовуються обидва способи.

  • Прихована установка кабелю. Проводка укладається під різні елементи. Для цього використовуються підвісні стелі, підлога. Також часто робиться штроблення стін. В такому випадку кабель розміщується в стіни, після чого зверху проводяться оздоблювальні роботи.
  • Відкрита установка кабелю. Провід укладається безпосередньо на стіни, підлогу або стелю. В такому випадку кабель або провід поміщається в спеціальні пластикові кабельканали або гофрований шланг.

Іноді ці методи установки кабелю комбінують, тобто використовуються одночасно. Справа в тому, що в деяких ситуаціях немає можливості заховати дроти або кабель.

Підготовка перед монтажем електропроводки

Будь-який метод установки складається з підготовчих і основних робіт. Якщо установка кабелю здійснюється в новому будинку, тоді підготовка перед монтажем виконується в кілька етапів:

  • Складаються робочі креслення.
  • Робляться розмітки місць, де планується встановлюватися електричне обладнання.
  • Розмічають лінії прокладки проводів.

Якщо в будинку, квартирі планується заміна всієї проводки, тоді в такому випадку фахівець вивчає всі монтажні схеми і розмітки, і тільки потім приступає до роботи.

Основні етапи під час установки кабелю

Прокладка кабелю в ХарковіПід час основного етапу установки електропроводки фахівець прокладає кабель і проводи, встановлює електричне обладнання і потрібні з’єднання.

Установка і заміна кабелю здійснюється грамотно і обережно, при цьому, враховуються всі державні будівельні норми.

Тільки грамотна і якісна установка проводки може убезпечити вас і рідних від поганих наслідків.

Тому, щоб уникнути різних неприємностей, рекомендуємо вам замовити прокладку кабелю досвідченим майстрам нашої компанії.

Викликати електрика на дім ви можете по телефону. Також оформити замовлення можна через спеціальну заявку онлайн, яка є на нашому сайті.

Ми приймаємо замовлення на установку кабелю кожен день. Звертайтеся до нас вже сьогодні, якщо вам потрібна термінова допомога електрика. У нашій компанії працюють сумлінні та грамотні електрики, які швидко і недорого зроблять будь-яку роботу.

Download Best WordPress Themes Free Download
Download Nulled WordPress Themes
Download WordPress Themes
Download WordPress Themes Free
ZG93bmxvYWQgbHluZGEgY291cnNlIGZyZWU=
download lava firmware
Download WordPress Themes Free
lynda course free download