9:00-20:30 / Без вихідних

Підключення ПЗВ в Харкові

Підключення ПЗВДля сучасного і безпечного використання електроприладів, велике значення приділяється влаштуванню захисного відключення (ПЗВ). Конструкція ПЗВ відповідає за виявлення витоків струму, після чого виконує відключення від електромережі. Пристрій захисного відключення убезпечить ваш будинок від небажаних наслідків поломок електропроводки. За допомогою ПЗВ ви можете бути спокійні за збереження приладів та іншого обладнання.

При підключенні ПЗВ основними факторами служать контроль безпеки мешканців та збереження їх майна. Захисний прилад повинен бути правильно підібраний електриком. Також важливо правильно розробити схему підключення ПЗВ і автоматів.

Схема підключення ПЗВ в Харкові

Схема підключення ПЗВ складається електриком при проектуванні. Бажано враховувати підключення при монтажних роботах. Апарат встановлюється в щиті або шафі. Самостійно виконувати дані процедури не рекомендується.

Спеціаліст повинен розбиратися в принципах дії і установки захисного приладу, мати високу кваліфікацію і досвід проведення подібних робіт. Захисний прилад при виявленні витоку струму миттєво відключає загальну мережу або окрему лінію електроживлення. Існує кілька варіантів схеми підключення ПЗВ, що залежить від типу мережі, 1-фазної або 3-фазної.

Підключення ПЗВПеред установкою захисного пристрою на електрощитку можуть бути вже монтовані автомати. ПЗВ виконує функцію розпізнавання витоку струму і при виявленні такого, миттєво відключає мережу. Автоматичні вимикачі мають іншу функціональну захист на відміну від ПЗВ. Автомати призначені для захисту електромережі від замикання і перевантажень.

Саме з цієї причини, і автоматичні вимикачі і пристрій захисного відключення повинні бути присутніми в збірці щита. Обов’язковим маркуванням пристрою є технічна характеристика, що відповідає за силу струму витоку.

Замовити підключення пристрою у досвідчених фахівців

Існують різні варіанти підключення захисного пристрою. Досвідчений фахівець запропонує правильну схему підключення в конкретному випадку. Електрик з високою кваліфікацією впорається з установкою УЗО без складнощів.

Замовити електрика на дім можна на нашому сайті.

Можете заповнити заявку на зворотний дзвінок або телефонуйте за номерами компанії. Ви отримаєте результат, перевірений досвідом!

 

Download WordPress Themes
Download WordPress Themes Free
Premium WordPress Themes Download
Download Best WordPress Themes Free Download
free online course
download mobile firmware
Download WordPress Themes Free
udemy course download free