9:00-20:30 / Без вихідних

Підключення електроплити в Харкові

Підключення електроплити в ХарковіЕлектричні плити складне устаткування з різними режимами і таймером. Установка подібної техніки вимагає проведення окремої електричної лінії. Якщо такої немає, то допомога досвідченого електрика неминуче буде потрібна.

Включення декількох електроприладів в одну розетку може привезти до вибивання лічильника.

Виходячи з потужності електроплити, фахівець підбере потрібне перетин дроту.

Електроплити є потужною побутовою технікою. Тому в електрощитку монтується окремо автоматичний вимикач.

Рекомендується також встановити захисний прилад ПЗВ з метою захисту від витоків струму. Саме обладнання монтується в кухонні меблі.

Місце має бути сухим, плиту не рекомендується встановлювати поблизу с мийкою.

Професійна установка електроплити в Харкові

При підключенні електроплити необхідно дотримуватися техніки безпеки. Неправильне підключення електроплити може привезти до короткого замикання, а також ураження електричним струмом. Спеціаліст повинен розбиратися в правилах підключення електроустаткування, мати знання і досвід робіт в схемах розподілу харчування, підключення заземлення. Також не зайвим буде ознайомлення з інструкцією на електроплиту, яка повинна входити в комплектацію техніки.

Важливим пунктом підготовки місця для плити стане правильний вибір розетки. Тобто розетка повинна відповідати потужності електроплити, витримувати номінальний струм. Також істотним показником правильної установки плити, є вибір кабелю для підключення лінії від щита до розетки.

Першим кроком в установці електроплити стане вибір живильного кабелю. Також буде потрібно встановити автоматичний вимикач в електрощитку. Досвідчений майстер правильно підбере силову розетку і силову вилку, так як їх номінальний струм не повинен перевищувати номінальний струм автомата. Далі проводиться безпосередньо установка згідно зі схемою підключення електроплити.

Замовити підключення плити прямо зараз

Підключення плити необхідно довіряти тільки досвідченому майстрові, який виконає установку відповідно до інструкцій заводу-виготовлювача. Неправильне підключення електроплити призводить до загоряння проводки, що має великі негативні наслідки.

Якщо Ви шукаєте перевіреного досвідченого електрика, залишайте заявку на дзвінок або телефонуйте за телефонами!

Premium WordPress Themes Download
Download WordPress Themes Free
Premium WordPress Themes Download
Download Nulled WordPress Themes
udemy paid course free download
download xiomi firmware
Download Nulled WordPress Themes
online free course