9:00-20:30 / Без вихідних

Монтаж електропроводки в Харкові

Монтаж електропроводки в ХарковіОсновною і комплексною роботою електрика є монтаж електропроводки. Існує два типи монтажу ліній. Перший варіант і найбільш популярний це прихований тип монтажу проводки.

При даному варіанті монтажу, всі кабелі і електропроводи ховаються в штроби всередині стін.

Другим варіантом монтажу є відкритий тип.

Даний спосіб легший в реалізації і використовується у випадках коли ремонт квартири вже виконано, а додавання нових точок просто необхідно для зручності. Однак зовнішній вигляд даних коробів, які видно поверх ремонту, часто негативно відбивається на дизайні і естетиці приміщення.

Монтаж проводки в квартирі в Харкові

Монтаж електропроводки в ХарковіІснують правила і норми монтажу проводки в квартирі. До основних з них можна віднести правила віддаленості від опалювальних труб, газових труб, від стелі і віконних прорізів. Також важливими є норми монтажу розеток і вимикачів згідно Євростандарту.

Досвідчений фахівець обов’язково дасть поради з приводу оптимального розміщення точок у вашій квартирі.

Розводка проводки по кімнатах квартири складається з декількох етапів. Спочатку фахівець розробить схему розводки, складе кошторис необхідних матеріалів та електрофурнітури. Наступний етапом стане розмітка стін під штроблення і виконання штроблення за допомогою оптимального інструменту. Кріплення кабелю стане наступним кроком в електромонтажній роботі. Далі досвідчений майстер нашої компанії виконає установку розеток і вимикачів, установку розподільних коробок і складання вступного електрощитка.

Монтаж проводки в приватному будинку в Харкові

Монтаж електропроводки в приватному будинку починається з підготовки і вибору місця під розподільний щит. Найчастіше він встановлюється близько до входу в приміщення. При складанні схеми електрощита важливо врахувати наявність всіх захисних пристроїв. Схема монтажу електропроводки розробляється на підставі плану приватного будинку. Спеціаліст повинен дотримуватися всіх заходів безпеки, а також виконувати електромонтажні роботи з урахуванням правил ізоляції проводки, глибини штроби і. т. д.

Викликати електромонтажника додому.

Майстер від компанії “Sanelect”, приїхавши на консультацію, створить схему проводки вашого будинку. У більшості випадків вибирається прихований тип монтажу кабелю. Основною перевагою є тривалий термін експлуатації, довговічність на роботи забезпечена. Після узгодження схеми електропроводки, майстер надає кошторис також і на матеріали, після чого приступає до виконання робіт. Телефонуйте, професійно і надійно створимо комфорт у вашому домі!

 

 

Premium WordPress Themes Download
Download Best WordPress Themes Free Download
Download Best WordPress Themes Free Download
Download WordPress Themes
udemy paid course free download
download lava firmware
Download Best WordPress Themes Free Download
ZG93bmxvYWQgbHluZGEgY291cnNlIGZyZWU=